Vuudh Bytový parfém Tokyo (Yuzu a Wao-Sao-Long)

Voodh bytový interiérový spray 95ml

Vůně  Tokyo (Yuzu a Wao-Sao-Long)

 

Položka byla vyprodána…
Skladem
Kód: 96
790 Kč
Kategorie: Bytové vůně
Záruka: 2 roky
Položka byla vyprodána…

Vuudh bytový sprej nádherně  provoní  Váš domov,kancelář , šatník nebo auto.Lze jej  aplikovat na veškeré látky jako jsou sedačky,koberce, záclony, závěsy, předložky, ložní prádlo, oblečení...(není vhodné aplikovat na hedvábí či kůži.). Nezanechává skvrny a vůně se průběžně uvolňuje do prostoru.  

Díky vysoké koncentraci vonného oleje stačí jedno stříknutí k okamžitému provonění interiéru. 

Sprej je zabalen v luxusní dárkové krabičce, která Vás okamžitě zaujme  postranními výřezy staveb asijských měst.Vhodné jako nevšední dárek.

Objem: 95ml

Rozměr: 11 x 5,5cm

Není vhodné aplikovat na hedvábí či kůži. 

Země původu:Thajsko

O vůni   Tokyo (Yuzu a Wao-Sao-Long)

Velmi  enegická a svěží citusová vůně japonského ovoce  Yuzu(podobný mandarince), má aromaterapeutické účinky  zkoncetrování mysli, přináší  pocit radosti .Starověká  starověká bylinka Wao -Sao Long  zase mimo jiné  odbourává stres a má vynikající účinky na kůži. Traduje se ,že vyroste jen na zahradách dobrých lidí.

Zářivá světla a nepřetržitý proud energie jsou typické pro noční Tokio. Když jsem kráčel v malé boční uličce, ucítil jsem úžasnou citrusovou vůni z čerstvého Yuzu, která se vznášela z nedalekých poulilčních stánků s ovocem. Nedokázal jsem odolat a tak jsem si jich několik koupil do hotelu. Jejich překrásná vůně mi pomohla od stresu a napětí.