Vuudh Bytový parfém Singapore (Santalové dřevo a pomerančový květ)

Voodh bytový interiérový spray 95ml

Vůně Singapore (Santalové dřevo a pomerančový květ)

 

Skladem
Kód: 91
Značka: Vuudh
790 Kč
Kategorie: Bytové vůně
Záruka: 2 roky

Vuudh bytový sprej nádherně  provoní  Váš domov,kancelář , šatník nebo auto.Lze jej  aplikovat na veškeré látky jako jsou sedačky,koberce, záclony, závěsy, předložky, ložní prádlo, oblečení...(není vhodné aplikovat na hedvábí či kůži.). Nezanechává skvrny a vůně se průběžně uvolňuje do prostoru.  

Díky vysoké koncentraci vonného oleje stačí jedno stříknutí k okamžitému provonění interiéru. 

Sprej je zabalen v luxusní dárkové krabičce, která Vás okamžitě zaujme  postranními výřezy staveb asijských měst.Vhodné jako nevšední dárek.

Objem: 95ml

Rozměr: 11 x 5,5cm

Není vhodné aplikovat na hedvábí či kůži. 

Země původu:Thajsko

O vůni  Singapore (Santalové dřevo a pomerančový květ)

Tóny pomerančového květu  osvěžují a stimulují mysl,zbavují nervového napětí a přináší pozitivní energii.Dřevitá vůně santalového dřeva stimuluje psychiku,navozuje pocit vyrovnanosti a uvolnění.Esenciální olej je vyráběný destilací vody nebo páry z kořenů.

Při chůzi mezi barevnými koloniálními budovami Čínské čtvrti a naslouchaní obchodníků dohadujících se se svými zákazníky, jsem ucítil teple sladkou vůni pomerančových květu, která se mísila s aromatickým santalovým dřevem pocházejícího s tradičního bylinného obchodu. Tato dokonalá směs symbolizuje harmonické prolínaní kultur na tomto malém ostrově.