Vuudh – vonná svíčka Beijing (Lotos)

Vuudh luxusní  vonná svíčka Beijing (Lotos) 190g

Opálové sklo

 

skladem
Kód: 158
Značka: Vuudh
1 090 Kč
Kategorie: Vonné svíčky

Zapalte si  tuto luxusní vonnou svíčku  z opálového skla a nechte se unášet  do exotických  dálek   Asie. Díky unikátnímu a  tajnému mixu vůní v přírodním vosku, vám  svíčky Voodh  nádherně provoní interiér.Tento krásný kousek je balen v  dárkové krabičce s výřezy asijských staveb a přinese jistě  mnoho radosti Vám i vašim blízkým.

Použití:

Svíčku nechat hořet ideálně 1,5 - 2 hodiny aby  vosk roztál souměrně po celé ploše. Po uhašení svíčka uvolňuje vůni další 2 hodiny. Před uzavřením  odstřihněte ohořelý černý knot.Celková doba hoření je cca 35hodin.

 

Rozměr: 8,5x7,5cm

Hmostnost: 190g (100% přírodní vosk)

Země původu:Thajsko

 

O vůni  Beijing (Lotos)

Překrásná vůně, která balancuje tělo o mysl.Lotosový květ má zklidňující účinky a působí jako přírodní sedativum.Olej Ylang Ylang, extrahový z čerstvých květů, potlačuje psychycké napětí, bolest a má afrodiziakální účinky.Vůně, jež do vašeho domova přinese harmonii.

Během horkého letního odpoledne jsem uvízl pod stínem vrby uvnitř zahrady letního paláce. Chladný vítr nesl vůní bílého lotusu kvetoucího majestátně uprostřed smaragdového jezera. Tato překrásná atmosféra zachvěla všemi mými smysly. Bílý lotus symbolizuje čistotu a osvícení, o které bychom měli všichni usilovat.