Vuudh vonná svíčka PHU QUOC - Pepř a Levandule cestovní

Vuudh luxusní  vonná svíčka PHU QUOC - Pepř a Levandule  35g

Malá cestovní

Opálové sklo

 

skladem
Kód: 166
Značka: Vuudh
390 Kč
Kategorie: Vonné svíčky

Mějte svoji oblíbenou   svíčku u sebe kdykoliv a kdekoliv.Cestovní svíčka je opět v  luxusním opálovém skle a bude vás i na cestách unášet  do exotických  dálek   Asie. Díky unikátnímu a  tajnému mixu vůní v přírodním vosku, vám  svíčky Voodh  nádherně provoní jakýkoliv  interiér.Tento krásný kousek je balen v  dárkové krabičce s výřezy asijských staveb a přinese jistě  mnoho radosti Vám i vašim blízkým.

Použití:

Svíčku nechat hořet ideálně 30min až  hodinu tak,  aby  vosk roztál souměrně po celé ploše. Po uhašení svíčka uvolňuje vůni další 2 hodiny. Před uzavřením  odstřihněte ohořelý černý knot.Celková doba hoření je cca 10hodin.

Rozměr: 6x5cm
Hmotnost: 35g (100% přírodní vosk)

Země původu:Thajsko

O vůni  PHU QUOC - Pepř a Levandule

 

Pepř  sklízený  na ostrově Phu Quoc  ve Vietnamu  je známý svou štiplavostí a silnou vůní. Zemědělci  při jeho pěstování využívají pouze organická hnojiva a sušené papriky. Síla  pepře a  jemnost levandule  tvoří překrásnou a velmi smyslnou vůni.

 

Intenzivní léto se stává únosným, když jemný vánek pomáhá zamezit pocení ,způsobené  místním pepřem, který se přidávají do každého pokrmu . Voňavý a hřejivý  pepř ostrova   Phu Quoc patří mezi místní tajný způsob, jak se vypořádat s letními vedry v ráji tropického ostrova.