Vuudh vonná svíčka Singapore (Santalové dřevo a pomerančový květ)cestovní

Vuudh luxusní  vonná svíčka Singapore (Santalové dřevo a pomerančový květ) 35g

Malá cestovní

Opálové sklo

 

skladem
Kód: 168
Značka: Vuudh
390 Kč
Kategorie: Vonné svíčky
Záruka: 2 roky

Mějte svoji oblíbenou   svíčku u sebe kdykoliv a kdekoliv.Cestovní svíčka je opět v  luxusním opálovém skle a bude vás i na cestách unášet  do exotických  dálek   Asie. Díky unikátnímu a  tajnému mixu vůní v přírodním vosku, vám  svíčky Voodh  nádherně provoní jakýkoliv  interiér.Tento krásný kousek je balen v  dárkové krabičce s výřezy asijských staveb a přinese jistě  mnoho radosti Vám i vašim blízkým.

Použití:

Svíčku nechat hořet ideálně 30min až  hodinu tak,  aby  vosk roztál souměrně po celé ploše. Po uhašení svíčka uvolňuje vůni další 2 hodiny. Před uzavřením  odstřihněte ohořelý černý knot.Celková doba hoření je cca 10hodin.

Rozměr: 6x5cm
Hmotnost: 35g (100% přírodní vosk)

Země původu:Thajsko

 

O vůni  Singapore (Santalové dřevo a pomerančový květ)

Tóny pomerančového květu  osvěžují a stimulují mysl,zbavují nervového napětí a přináší pozitivní energii.Dřevitá vůně santalového dřeva stimuluje psychiku,navozuje pocit vyrovnanosti a uvolnění.Esenciální olej je vyráběný destilací vody nebo páry z kořenů.

Při chůzi mezi barevnými koloniálními budovami Čínské čtvrti a naslouchaní obchodníků dohadujících se se svými zákazníky, jsem ucítil teple sladkou vůni pomerančových květu, která se mísila s aromatickým santalovým dřevem pocházejícího s tradičního bylinného obchodu. Tato dokonalá směs symbolizuje harmonické prolínaní kultur na tomto malém ostrově.