Vuudh vonná svíčka PHU QUOC - Pepř a Levandule

Vuudh luxusní  vonná svíčka PHU QUOC - Pepř a Levandule) 190g

Opálové sklo

 

skladem
Kód: 162
Značka: Vuudh
1 090 Kč
Kategorie: Vonné svíčky
Záruka: 2 roky

Zapalte si  tuto luxusní vonnou svíčku  z opálového skla a nechte se unášet  do exotických  dálek   Asie. Díky unikátnímu a  tajnému mixu vůní v přírodním vosku, vám  svíčky Voodh  nádherně provoní interiér.Tento krásný kousek je balen v  dárkové krabičce s výřezy asijských staveb a přinese jistě  mnoho radosti Vám i vašim blízkým.

Použití:

Svíčku nechat hořet ideálně 1,5 - 2 hodiny aby  vosk roztál souměrně po celé ploše. Po uhašení svíčka uvolňuje vůni další 2 hodiny. Před uzavřením  odstřihněte ohořelý černý knot.Celková doba hoření je cca 35hodin.

 

Rozměr: 8,5x7,5cm

Hmostnost: 190g (100% přírodní vosk)

Země původu:Thajsko

 

O vůni  PHU QUOC - Pepř a Levandule

 

Pepř  sklízený  na ostrově Phu Quoc  ve Vietnamu  je známý svou štiplavostí a silnou vůní. Zemědělci  při jeho pěstování využívají pouze organická hnojiva a sušené papriky. Síla  pepře a  jemnost levandule  tvoří překrásnou a velmi smyslnou vůni.

 

Intenzivní léto se stává únosným, když jemný vánek pomáhá zamezit pocení způsobené  místním pepřem, který se přidávají do každého pokrmu . Voňavý a hřejivý  pepř ostrova   Phu Quoc patří mezi místní tajný způsob, jak se vypořádat s letními vedry v ráji tropického ostrova.