Vuudh Star difuzér set 2 v 1 Shanghai (Pomeranč a jasmín)

Vuudh designový aroma difuzér 2 v 1.Luxusní dárkové balení obsahuje skleněnou nádobu a náplň v opálovém skle, jež lze využít jako další difuzér

Vůně Shanghai (Pomeranč a jasmín)

 

Skladem
Kód: 75
Značka: Vuudh
2 780 Kč
Kategorie: Aroma difuzéry
Záruka: 2 roky

Nádherná sada dvou aroma difuzérů(designový skleněný a bílý z opálového skla)  , které jsou  skutečnou ozdobou každého interiéru.Rákosové tyčinky jsou ozdobeny korálky, což ještě podtrhuje jejich okouzlující vhled . Náplň  obsahuje pouze 100% přírodní esenciální oleje, které tvoří výtažky z kvetů, plodů, rostlin a dřevin , jež  mají  prokazatelné aromaterapeutické účinky.Provedení  v exkluzivním  dárkovém balení.Skleněnou nádobu lze po vymytí dále využít i jako designovou vázu.

Set   2 v 1 obsahuje: 

  • Skleněný difuzér
  • Vonný esenciální  esenciální olej bez alkoholu- dle výběru, který je v bílé nádobě z opálové skla - ta je zároveň i dalším difuzérem
  • 20 až 25 kusů rákosových tyčinek, které se postupně dodávají do difuzéru dle požadavku intenzity a doby provonění
  • Výška bez tyčinek 12 cm, Výška s tyčinkami 27 cm

Země původu:Thajsko

O vůni  Shanghai (Pomeranč a jasmín):

 Sladká a opojná vůně jasmínu tvoří s pomerančem dokonalé souznění.Uvolňuje mysl, má taktéž afrodiziakální účinky.Přináší novou energii a snímá z nás tíhu stresu.

Obdivuji historické budovy v části Bund při procházce po večeři. Vzpomínám na vůni pomerančových směsí s jasmínem kvetoucím v noci, který uniká ze soukromé zahrady. Tato dokonalá rovnováha sladké a osvěžující vůně mi připomíná jedinečnou rovnováhu evropské a čínské kultury v jedinečné části Bund.

 

 Použití:

 Z bílé opálové dózy odšroubujte  uzávěr a za použítí kulatého nože odstraňte vnitřní bílý špunt. Poté vraťte zpět stříbrný uzávěr. Olej nalijte do 3/4 skleněné dózy (není nutné použít přiložený trychtýř) a vložte do difuzéru 3-5 rákosových tyčinek ( objem se zvýší přidáním tyčinek ). Nechte olej nasáknout do tyčinek cca 24 hodin. Ke zvýšení intenzity  přidávejte po 1 tyčince do Vámi zvolené síly vůně. Pokud Vám zbyde v opálové dóze olej,  i do ní vložte tyčinky a použijte jako druhý difuzér. Po cca 1,5 - 2 měsících, kdy difuzér přestane vonět, je čas vyměnit stávající tyčinky za nové a vůně se opět nádherně rozezní. Náplň vydrží cca 1 rok v závislosti na místě umístění.