Značky

Vuudh

Thajský původ bytových vůní Vuudh dává jejím produktům nezaměnitelnou atmosféru asijských metropolí. Místní životní styl, architektura, flóra i kuchyně, to vše se promítá do esencí i unikátního vzhledu luxusních bytových vůní TOKYO, CHIANGMAI, MUMBAI, BEIJING, PHUKET, SINGAPORE, BANGKOK a SHIANGHAI.  

Designové aroma difuzéryvonné svíčky, interiérové parfémy a vonné sáčky Vuudh obsahují čisté esenciální oleje z rostlin, květů, plodů a dřevin bez jakýchkoli přídavků syntetických látek. Každou vůni tvoří směs minimálně dvou esenciálních olejů, jejichž účinky se vzájemně doplňují a aromaterapeutický efekt je tak větší než při použití každé esence zvlášť. O nekonečný požitek se postarají  náhradní rákosové tyčinky do aroma difuzérů a  náhradní náplně do aroma difuzérů. Z každého produktu Vuudh dýchá exotická krása, prvotřídní kvalita použitých materiálů a precizní zpracování. Exkluzivní balení dělá z bytových vůní Vuudh ideální dárek.

Purotatto 

Vůně Purotatto je synonymem Itálie. Přenese vás do křivolakých uliček, kde se na rozpáleném slunci suší čerstvě vyprané prádlo a svěží větřík roznáší aroma pudru a jemných květů. Designově čistý flakon a prvotřídní vůně korespondují s přírodní filozofií značky. Ta se zaměřuje na dámskou módu z výhradně přírodních materiálů, jako jsou bavlna, kašmír, hedvábí, bambus, obohacené aloe nebo unikátní mléčné vlákno. Jednoduché linie modelů zvýrazňují luxus a kvalitu použitých materiálů. Aroma difuzér Purotatto doplňují i svíčky a rozprašovače se stejnou vůní.

Guess

Guess už samotného počátku adoruje ženskost, smyslnost a originalitu. Ne náhodou svůj první produkt – džíny – pojmenovali bratři Marcianové, kteří značku Guess v roce 1981 založili, výmluvně ,,Marilyn“. Přestože se střih zdůrazňující ženskou postavu příliš nezamlouval módním kritikům ani obchodním domům, značka Guess zazářila. Džíny se vyprodaly během pár hodin a odstartovaly tak úspěch, který trvá dodnes. Popularitě značky pomohly i reklamní kampaně, které vsadily na erotický náboj a první supermodelky. Značka Guess tak dnes nabízí svou kolekci oblečení, kabelek, módních doplňků, parfémů, hodinek i šperků. U nás můžete vybírat kabelky Guess, batohy Guess nebo módní doplňky Guess, které zaručeně sednou i vašemu stylu a peněžence! 

 

Love Mochino

Franco Moschino, zakladatel značky, vyhlásil válku konzervativnosti. Jeho zbraněmi se staly zdánlivě protichůdné barvy i materiály, nápadité zdobení a pořádná dávka extravagance. Odvaha se vyplatila, výstřední modely se od kritiků dočkaly chvály, které značce Love Mochino otevřela dveře do módní síně slávy. Odvaha experimentovat se odráží a na kabelkách a batozích Love Mochino. Exploze tvarů, ozdob, prošívání, to vše jsou typické znaky této luxusní značky za příznivou cenu. Trendy kabelky Love Mochino najdete i v naší nabídce.