Značky

Vuudh

    Značka Vuudh má původ v  Thajsku  a byla založena v roce 2009. Každá z vůní  je  inspirována nezaměnitelnou kulturou asijských metropolí. Místní životní styl, architektura, flóra  ,asijská  kuchyně , to vše se promítá do  vůní bytových parfémů ,ale  také do unikátního  vzhledu  těchto  luxusních produktů.  Designové aroma difuzéry, vonné svíčky, interiérové parfémy a vonné sáčky Vuudh obsahují výhradně  čisté esenciální oleje z výtažků  rostlin, květů, plodů a dřevin. Do olejů nejsou přidávány žádné syntetické látky. Každou vůni tvoří směs minimálně dvou esenciálních olejů , jejichž účinky se  vzájemně doplňují. Aromaterapeutický efekt je tak větší , než při použití  esenciálního oleje  samostatně. Z každého produktu Vuudh  na nás dýchá  exotická krása ,prvotřídní kvalita použitých materiálů a zpracování.Každý výrobek je také  mimořádně efektivně zabalen a je tak radost jej darovat či dostat...

Čistota, příroda, krása, design, překrásné vůně, to je vše a mnohem víc je  VUUDH

V současné  době značka nabízí těchto 8 vůní :TOKYO, CHIANGMAI, MUMBAI, BEIJING, PHUKET,SINGAPORE, BANGKOK a  SHIANGHAI.  

 

Purotatto 

    Tato italská značka nabízí dámskou módu  z výhradně přírodních materiálů jako je mléčné vlákno, bavlna, kašmír, hedvábí,bambus a obohacené aloe. Unikátem této značky je řada z mléčného vlákna, která je jemnější než hedvábí. Designové kolekce  nabízí mnoho rafinovaných modelů, které svou jednoduchou linií a střihem zvýrazní luxus a kvalitu použitých materiálů. Ke kolekci oblečení byla vyvinuta právě i naše  bytová vůně, která  dokonale podtrhuje filozofii této značky.

 

Guess

     Tuto,  u nás již velmi známou  americkou  značku ,založili bratři Marcianové  v roce 1981.Jejich prvním produktem byly džíny pojmenováné ,,Marilyn“. Na tehdejší dobu odlišný  obepnutý střih, zdůrazňující ženskou postavu se příliš nezamlouval módním kritikům ani obchodním domům. Později ale obchodní řetězec Bloomingdale´s svolil k prodeji dvou tuctů těchto džínů Guess. Džíny byly vyprodány během několika hodin a staly se obrovským hitem! V 90tých letech Marketingové reklamy začaly být plné vzrušení a erotického  napětí  díky tčemuž  začala prudce stoupat obliba této značky.Mezi tváře značky patří supermodelky Eva Herzigová, Claudia Schiffer či Laetitia Casta.

GUESS vyvolává mánii po celém světě! Nabízí krom oblečení ,kabelek , módních doplňků, parfémů  i vlastní   kolekci hodinek a šperků.