Vuudh Bytový parfém Beijing (Lotos) 50ml

Voodh bytový interiérový spray 50ml

Vůně Beijing (Lotos)

 

Skladem (5 ks)
Kód: 594
Značka: Vuudh
550 Kč
Kategorie: Rozprašovače
Záruka: 2 roky

Vuudh bytový sprej nádherně provoní Váš domov, ckancelář, šatník nebo auto.Lze jej aplikovat na veškeré látky jako jsou sedačky, ckoberce, záclony, závěsy, předložky, ložní prádlo, oblečení...(není vhodné aplikovat na hedvábí či kůži). Nezanechává skvrny a vůně se průběžně uvolňuje do prostoru.  

Díky vysoké koncentraci vonného oleje stačí jedno stříknutí k okamžitému provonění interiéru. 

Sprej je zabalen v luxusní dárkové krabičce, která Vás okamžitě zaujme postranními výřezy staveb asijských měst. Vhodné jako nevšední dárek.

Objem: 50ml

Rozměr: 11 x 5,5cm

Není vhodné aplikovat na hedvábí či kůži. 

Země původu: Thajsko

O vůni  Beijing (Lotos)

Překrásná vůně, která balancuje tělo o mysl. Lotosový květ má zklidňující účinky a působí jako přírodní sedativum. Olej Ylang Ylang, extrahový z čerstvých květů, potlačuje psychycké napětí, bolest a má afrodiziakální účinky. Vůně, jež do vašeho domova přinese harmonii.

Během horkého letního odpoledne jsem uvízl pod stínem vrby uvnitř zahrady letního paláce. Chladný vítr nesl vůní bílého lotusu kvetoucího majestátně uprostřed smaragdového jezera. Tato překrásná atmosféra zachvěla všemi mými smysly. Bílý lotus symbolizuje čistotu a osvícení, o které bychom měli všichni usilovat.