Vuudh-vonná svíčka Bangkok (Siamský jasmín)

Vuudh luxusní  vonná svíčka Bangkok (Siamský jasmín) 190g

Opálové sklo

 

Položka byla vyprodána…
Skladem
Kód: 381
Značka: Vuudh
1 090 Kč
Kategorie: Vonné svíčky
Položka byla vyprodána…

Zapalte si  tuto luxusní vonnou svíčku  z opálového skla a nechte se unášet  do exotických  dálek   Asie. Díky unikátnímu a  tajnému mixu vůní v přírodním vosku, vám  svíčky Voodh  nádherně provoní interiér.Tento krásný kousek je balen v  dárkové krabičce s výřezy asijských staveb a přinese jistě  mnoho radosti Vám i vašim blízkým.

Použití:

Svíčku nechat hořet ideálně 1,5 - 2 hodiny aby  vosk roztál souměrně po celé ploše. Po uhašení svíčka uvolňuje vůni další 2 hodiny. Před uzavřením  odstřihněte ohořelý černý knot.Celková doba hoření je cca 35hodin.

 

Rozměr: 8,5x7,5cm

Hmostnost: 190g (100% přírodní vosk)

Země původu:Thajsko

 Bangkok (Siamský jasmín)

O vůni  Bangkok (Siamský jasmín)

Jasmín vyjadřuje lásku, radost, něhu.Jeho vůně  vnese do našeho domova novou energii a přinese úlevu tělu i duši. Olej je vyráběn ze Siamského Jasmínu, který je sklízen přímo ze stromu pouze 2 hodiny v noci, kdy produkuje 4x více esenciálního oleje. K jeho zpracování pak   dochází do 48 hodin

Procházím se uvnitř chrámu, spatřím černo-bílé fotografie, hry světel s nimiž je architektura bezprostředně spjata. Sladká vůně jasmínu vyházející ze složitých girland naplňuje tropický vzduch. Cítím upřímnou čistotu - vůni jasmínu.