Vuudh Star difuzér set 2 v 1 Singapore (Santalové dřevo a pomerančový květ)

Vuudh designový aroma difuzér 2 v 1.Luxusní dárkové balení obsahuje skleněnou nádobu a náplň v opálovém skle, jež lze využít jako další difuzér

Vůně Singapore (Santalové dřevo a pomerančový květ)

 

Položka byla vyprodána…
Vyprodáno
Kód: 78
Značka: Vuudh
2 780 Kč
Kategorie: Aroma difuzéry
Záruka: 2 roky
Položka byla vyprodána…

Nádherná sada dvou aroma difuzérů(designový skleněný a bílý z opálového skla)  , které jsou  skutečnou ozdobou každého interiéru.Rákosové tyčinky jsou ozdobeny korálky, což ještě podtrhuje jejich okouzlující vhled . Náplň  obsahuje pouze 100% přírodní esenciální oleje, které tvoří výtažky z kvetů, plodů, rostlin a dřevin , jež  mají  prokazatelné aromaterapeutické účinky.Provedení  v exkluzivním  dárkovém balení.Skleněnou nádobu lze po vymytí dále využít i jako designovou vázu.

Set   2 v 1 obsahuje: 

  • Skleněný difuzér
  • Vonný esenciální  esenciální olej bez alkoholu- dle výběru, který je v bílé nádobě z opálové skla - ta je zároveň i dalším difuzérem
  • 20 až 25 kusů rákosových tyčinek, které se postupně dodávají do difuzéru dle požadavku intenzity a doby provonění
  • Výška bez tyčinek 12 cm, Výška s tyčinkami 27 cm

Země původu:Thajsko

O vůni Singapore (Santalové dřevo a pomerančový květ)

Tóny pomerančového květu  osvěžují a stimulují mysl,zbavují nervového napětí a přináší pozitivní energii.Dřevitá vůně santalového dřeva stimuluje psychiku,navozuje pocit vyrovnanosti a uvolnění.Esenciální olej je vyráběný destilací vody nebo páry z kořenů.

Při chůzi mezi barevnými koloniálními budovami Čínské čtvrti a naslouchaní obchodníků dohadujících se se svými zákazníky, jsem ucítil teple sladkou vůni pomerančových květu, která se mísila s aromatickým santalovým dřevem pocházejícího s tradičního bylinného obchodu. Tato dokonalá směs symbolizuje harmonické prolínaní kultur na tomto malém ostrově.

 Použití:

 Z bílé opálové dózy odšroubujte  uzávěr a za použítí kulatého nože odstraňte vnitřní bílý špunt. Poté vraťte zpět stříbrný uzávěr. Olej nalijte do 3/4 skleněné dózy (není nutné použít přiložený trychtýř) a vložte do difuzéru 3-5 rákosových tyčinek ( objem se zvýší přidáním tyčinek ). Nechte olej nasáknout do tyčinek cca 24 hodin. Ke zvýšení intenzity  přidávejte po 1 tyčince do Vámi zvolené síly vůně. Pokud Vám zbyde v opálové dóze olej,  i do ní vložte tyčinky a použijte jako druhý difuzér. Po cca 1,5 - 2 měsících, kdy difuzér přestane vonět, je čas vyměnit stávající tyčinky za nové a vůně se opět nádherně rozezní. Náplň vydrží cca 1 rok v závislosti na místě umístění.