Vuudh Star difuzér set 2 v 1 Tokyo (Yuzu a Wao-Sao-Long)

Vuudh designový aroma difuzér 2 v 1.Luxusní dárkové balení obsahuje skleněnou nádobu a náplň v opálovém skle, jež lze využít jako další difuzér

Vůně Tokyo Yuzu a Wao-Sao-Long

 

Skladem
Kód: 65
Značka: Vuudh
2 780 Kč
Kategorie: Aroma difuzéry
Záruka: 2 roky

Nádherná sada dvou aroma difuzérů(designový skleněný a bílý z opálového skla)  , které jsou  skutečnou ozdobou každého interiéru.Rákosové tyčinky jsou ozdobeny korálky, což ještě podtrhuje jejich okouzlující vhled . Náplň  obsahuje pouze 100% přírodní esenciální oleje, které tvoří výtažky z kvetů, plodů, rostlin a dřevin , jež  mají  prokazatelné aromaterapeutické účinky.Provedení  v exkluzivním  dárkovém balení.Skleněnou nádobu lze po vymytí dále využít i jako designovou vázu.

Set   2 v 1 obsahuje: 

  • Skleněný difuzér
  • Vonný esenciální  esenciální olej bez alkoholu- dle výběru, který je v bílé nádobě z opálové skla - ta je zároveň i dalším difuzérem
  • 20 až 25 kusů rákosových tyčinek, které se postupně dodávají do difuzéru dle požadavku intenzity a doby provonění
  • Výška bez tyčinek 12 cm, Výška s tyčinkami 27 cm

Země původu:Thajsko

O vůni  Tokyo Yuzu a Wao-Sao-Long:

 

Velmi  enegická a svěží citusová vůně japonského ovoce  Yuzu(podobný mandarince), má aromaterapeutické účinky  zkoncetrování mysli, přináší  pocit radosti .Starověká  starověká bylinka Wao -Sao Long  zase mimo jiné  odbourává stres a má vynikající účinky na kůži. Traduje se ,že vyroste jen na zahradách dobrých lidí.

Zářivá světla a nepřetržitý proud energie jsou typické pro noční Tokio. Když jsem kráčel v malé boční uličce, ucítil jsem úžasnou citrusovou vůni z čerstvého Yuzu, která se vznášela z nedalekých poulilčních stánků s ovocem. Nedokázal jsem odolat a tak jsem si jich několik koupil do hotelu. Jejich překrásná vůně mi pomohla od stresu a napětí.

 

 Použití:

 Z bílé opálové dózy odšroubujte  uzávěr a za použítí kulatého nože odstraňte vnitřní bílý špunt. Poté vraťte zpět stříbrný uzávěr. Olej nalijte do 3/4 skleněné dózy (není nutné použít přiložený trychtýř) a vložte do difuzéru 3-5 rákosových tyčinek ( objem se zvýší přidáním tyčinek ). Nechte olej nasáknout do tyčinek cca 24 hodin. Ke zvýšení intenzity  přidávejte po 1 tyčince do Vámi zvolené síly vůně. Pokud Vám zbyde v opálové dóze olej,  i do ní vložte tyčinky a použijte jako druhý difuzér. Po cca 1,5 - 2 měsících, kdy difuzér přestane vonět, je čas vyměnit stávající tyčinky za nové a vůně se opět nádherně rozezní. Náplň vydrží cca 1 rok v závislosti na místě umístění.