Vuudh vonná svíčka PHU QUOC (Pepř a Levandule) cestovní 35g

Vuudh luxusní vonná svíčka PHU QUOC (Pepř a Levandule) 35g

Malá cestovní

Opálové sklo

 

Skladem (>10 ks)
Kód: 166
Značka: Vuudh
390 Kč
Kategorie: Vonné svíčky

Mějte svoji oblíbenou svíčku u sebe kdykoliv a kdekoliv. Cestovní svíčka je opět v luxusním opálovém skle a bude vás i na cestách unášet do exotických dálek   Asie. Díky unikátnímu a tajnému mixu vůní v přírodním vosku, vám svíčky Voodh nádherně provoní jakýkoliv interiér. Tento krásný kousek je balen v dárkové krabičce s výřezy asijských staveb a přinese jistě mnoho radosti Vám i vašim blízkým.

Použití:

Svíčku nechat hořet ideálně 30min, až hodinu tak, aby vosk roztál souměrně po celé ploše. Po uhašení svíčka uvolňuje vůni další 2 hodiny. Před uzavřením  odstřihněte ohořelý černý knot. Celková doba hoření je cca 10hodin.

Rozměr: 6x5cm
Hmotnost: 35g (100% přírodní vosk)

Země původu:Thajsko

O vůni  PHU QUOC - Pepř a Levandule

 

Pepř sklízený na ostrově Phu Quoc ve Vietnamu  je známý svou štiplavostí a silnou vůní. Zemědělci při jeho pěstování využívají pouze organická hnojiva a sušené papriky. Síla pepře a jemnost levandule tvoří překrásnou a velmi smyslnou vůni.

 

Intenzivní léto se stává únosným, když jemný vánek pomáhá zamezit pocení, způsobené místním pepřem, který se přidávají do každého pokrmu. Voňavý a hřejivý  pepř ostrova Phu Quoc patří mezi místní tajný způsob, jak se vypořádat s letními vedry v ráji tropického ostrova.